سامانه مدیریت خوردگی در شرکت ملی نفت مستقر می‎شود

مدیریت برنامه‎ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، طرح استقرار سامانه مدیریت خوردگی را در این شرکت در دستور کار دارد.

 به دنبال ابلاغ سند راهبردی مدیریت خوردگی صنعت نفت از سوی وزیر نفت و با عنایت به دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت برای پیگیری این ابلاغیه، کارگروهی به منظور پیگیری موضوع طرح استقرار سامانه مدیریت خوردگی، اوایل امسال در مدیریت برنامه‎ریزی تلفیقی این شرکت تشکیل شده است.

این کارگروه شامل نمایندگانی از شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، شرکت نفت فلات قاره، شرکت نفت مناطق مرکزی، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت پایانه‎های نفتی ایران، شرکت مهندسی و توسعه نفت، مدیریت اچ‎اس‎یی شرکت ملی نفت، دانشگاه صنعت نفت و اداره کل نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی وزارت نفت است.

در این زمینه، ابراهیم فتح آبادی، نماینده شرکت ملی نفت ایران در کمیته راهبری مدیریت خوردگی وزارت نفت، از نهایی شدن فرآیند استقرار سامانه مدیریت خوردگی در این شرکت خبر داد و گفت: فرآیند خودارزیابی مدیریت خوردگی در دستور کار شرکت‎های تابعه قرار دارد.

به گفته وی، کارگروه طرح استقرار سامانه مدیریت خوردگی در شرکت ملی نفت در تلاش است با استفاده از تجربیات ارزشمند اعضای کارگروه و تیم‎های تشکیل شده در شرکت‎های تابعه، مراحل استقرار طرح مدیریت خوردگی را به صورت مرحله به مرحله بررسی و اجرا کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند