فراخوان دانشگاه آزاد برای جذب شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور

فراخوان جذب شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده برای استقرار در مرکز دوم پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش مهندسی خوردگی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن این فراخوان آمده است: «به اطلاع پژوهشگران، استادان دانشگاه، دانشجویان، شرکت‌های مهندسی، دانش‌بنیان و واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف توسعه تجاری‌سازی، تسهیل فرایندهای کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان، در فاز دوم توسعه، مرکز دوم خود را در ساختمان پاسداران – نبش نیستان نهم راه‌اندازی کرده است.

با توجه به ظرفیت‌های موجود امکان پذیرش 80 شرکت و استقرار برای متقاضیان در مرکز دوم پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واقع در خیابان پاسداران مهیا است.

متقاضیان می‌توانند درخواست‌های خود را همراه با مدارک مورد نظر از طریق ثبت نام در سامانه www.ideacup.ir ارسال کنند تا تقاضاهای ارسالی، مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ارزیابی مثبت دعوت به مصاحبه به عمل آید.

مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی در طرح‌های منتخب، ارائه خدمات مشاوره‌ای تجاری‌سازی مانند فنی مهندسی، مالی، حسابداری، بازاریابی، برندسازی، صادرات، حقوقی، ثبت اختراع، جلب سرمایه گذار و … از جمله امکاناتی است که به شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تعلق می‌گیرد».

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند