شرکت مهندسی و بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد

نام شرکت: شرکت مهندسی و بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد
مدیرعامل: مجید سبزعلیان
آدرس: تهران، سی متری نیروهوایی، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه طاهری (42/7)، شماره 72، طبقه اول، واحد 1
وبسایت: spad-co.com
تلفن: 02177160752 – 02177413739
ایمیل: info@spad-co.com
رزومه: شرکت مهندسی و بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد، ‌با هدف اوليه ارائه خدمات مهندسی، آموزشی، بازرسی فنی، مشاوره اي و کالیبراسیون تاسيس گرديده است و ارائه خدمات فوق الذکر بعنوان رئوس فعاليت از ابتدا مورد توجه قرار گرفته و اين شرکت را مفتخر نموده كه در فرآيند توسعه و پيشرفت سازمانهاي مخاطب خود، سهم اندكي را از اين طريق ايفا نمايد .

شرکت مهندسی و  بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد به عنوان یکی از بخشهای فعال در زمینه بازرسی فنی، دریایی و کالا خدمات خود را از سال 1395 شروع کرده و افتخار این را دارد که برای اکثر سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی در تمامی بنادر جنوبی (بندر عباس، بندر بوشهر، بندرامام خمینی و ….)، شمالی (بندر انزلی، بندر نکا، بندرامیرآباد و ….)،  و مبادی اقتصادی کشور و همچنین در سایر کشورهای طرف تجاری با جمهوری اسلامی ایران، خدمات بازرسی خود را ارائه می نماید.

این شرکت با بهره گیری از مهندسین و کارکنان توانمند، پاسخگویی به نیازمندیهای مشتریان را وظـیفه حـرفه ای و تخصصی خود دانسته و با رعایت اصل استقلال در حرفه بازرسی، از حقوق مشتریان خود دفاع می نمایند .

ارائه خدمات و سرویس های بازرسی در بالاترین سطح کیفیت، شرکت مهندسی و بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد را در زمره برترینهای شرکتهای بازرسی از جهت تعداد مشتریان قرار داده است. ما نه تنها به برترین بودن در امر بازرسی می اندیشیم، بلکه بدان عمل کرده و بدین ترتیب سرویس های بازرسی منحصر بفردی را با تکیه بر دانش روز دنیا مطابق با آخرین استانداردها به مشتریان خود ارائه می دهیم.

– ارائه خدمات بازرسی فنی، کالا و دریایی با بهترین کیفیت
– ارائه خدمات آموزشی با بهترین کیفیت
– تربيت نيروي انساني ماهر و كارآزموده از طريق آموزش مفاهيم تئوري همراه با آموزشهاي فني و عملي
– ارتقاء سطح آگاهي و انگيزه،  انتقال تجربه و فن به كاركنان شاغل در سازمانهاي مورد مخاطب از طريق ارائه خدمات آموزشي كوتاه مدت تخصصي و خدمات مشاوره
– ارتقاء و بهينه سازي سيستمهاي مديريتي سازمانها از طريق اجراي پروژه هاي خدمات مشاوره و پشتيباني مديريتي و ارائه خدمات کالیبراسیون

توانمندی‎ها: بازرسی جرثقیل و تجهیزات بالابری
بازرسی کالا
بازرسی آسانسور
بازرسی تجهیزات بندری
بازرسی حین ساخت
بازرسی محصولات و مواد شیمیایی
بازرسی بر مبنای ریسک(RBI)
بازرسی پیش از حمل(PSI)
بازرسی نفت خام و فرآوردههبازرسی جرثقیل و تجهیزات بالابری
بازرای نفتی
بازرسی دکلهای حفاری
بازرسی مخازن تحت فشار
بازرسیهای کشتی و دریایی
بازرسی لوله­ها و تجهیزات حفاری
بازرسی و کالیبراسیون مخازن ذخیره
خدمات آموزش و مشاوره

1دیدگاه برای شرکت مهندسی و بازرسی فنی کیفیت گستر اسپاد

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند