نمایشگاه قالب سازی فلزات شارجه (Arabia Mold)

نمایشگاه قالب سازی فلزات شارجه (Arabia Mold) تنها رویداد در خاورمیانه است که به صنعت ابزار، قالب و قالب سازی فلزات می پردازد. بهترین تامین کنندگان تجهیزات و ماشین آلات در زمینه صنعت ابزار، قالب و قالب سازی فلزات به همراه تامین کنندگان این صنعت دور هم جمع می شوند تا برتری خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند. نمایشگاه پیش رو با اقتصادی در حال پیشرفت که توسط رشد مستحکم در بخش صنعتی و تولیدی پشتیبانی می شود، مشتاقانه چشم به راه طراحان صنعتی، مهندسین، توسعه دهندگان تولید، تولید کنندگان، تامین کنندگان و سایر کاربران نهایی منطقه خواهد بود. نمایشگاه قالب سازی فلزات شارجه همچنین با مزیت های استثنایی مانند حمایت و مشارکت نمایشگاه قالب سازی فلزات اروپایی DEMAT همراه خواهد بود که از رویدادهای بین المللی برجسته در زمینه قالب سازی، ساخت ابزار و طراحی صنعتی محسوب می شود. نمایشگاه قالب سازی فلزات شارجه بزرگتر و بهتر از سال های قبل و در حالی برگزار می شود که به دنبال تقویت جایگاهش به‌ عنوان سکوی اختصاصی برای صنعت تولید منطقه ای است. همچنین این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه Plastivision در شارجه برگزار می گردد.

شارجه , امارات متحده عربی
20-23 آذر 1396

بازار – آنچه که محرک صنعت است؟

افزایش تخصصی شدن و بالا رفتن تقاضا همراه با فشار فراوان برای کاهش قیمت ها، سبب ایجاد نیاز به جدیدترین ماشین آلات، ابزارها، سیستم های خنک کننده و دیگر تجهیزات صنعتی و لوازم جانبی مرتبط با آن شده است. این تقاضا توسط اقتصادهای رو به رشد منطقه ایجاد می شود که بر بخش های مختلف صنعتی تمرکز کرده اند تا رشد اقتصادی خود را سرعت بخشند.

  • بخش ابزار و قالب سازی به بخش های مختلفی از صنعت خدمت می کند و همین امر آن را به نشانه ای قوی از پایه تولیدی یک کشور تبدیل می کند. بخش تولیدی از عوامل اصلی تولید ناخالص داخلی امارات متحده عربی به شمار می رود و انتظار می رود بخش عمده ای از صادرات را هم تشکیل دهد.
  • یکی از بازارهای کلیدی برای تجهیزات و تولیدات صنعت قالب سازی فلزات، بخش تامین تجهیزات پزشکی و بسته بندی کشورهای حوزه خلیج فارس است که تخمین زده شده است که ارزش آن در سال 2011 در حدود 2 میلیارد دلار بوده، در حالی که تخمین زده می شود این مبلغ در خاورمیانه چیزی بیشتر از 6 میلیارد دلار است.
  • صنعت خودروسازی به تدریج در حال رونق گرفتن در منطقه است. شرکت های خودرو سازی اسکانیای سوئد و Ashok Leyland هند نمایندگی هایی را در امارات متحده عربی افتتاح کرده اند و شرکت Isuzu یک واحد تولیدی خود را در عربستان سعودی راه اندازی کرده است، در حالی که کمپانی JLR (جگوار-لندروور) در حال برنامه ریزی برای ساخت کارخانه ای به ارزش 167 میلیون دلار در امارات است.
  • شهرهای صنعتی مانند شهر اقتصادی ملک عبدالله، شهر صنعتی سدیر، شهر صنعتی جیزان، مجموعه صنعتی رأس الخیر، شهرهای صنعتی ابوظبی (1، 2، 3) حجم زیادی از تقاضا برای قالب سازی فلزات، ماشین ابزارها و تجهیزات خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی رویداد به آدرس  www.arabiamold.com مراجعه کنید.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند