نمایشگاه فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک (METALEX)

نمایشگاه فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک (METALEX) بزرگترین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی تجاری فناوری های ماشین ابزار و فلزكاری منطقه آسه آن است. این دوره استثنایی از بزرگترین رویداد فلزكاری منطقه آسه آن آماده است تا مركز تبادل و اشتراك فناوری، دانش، تجربه، ایده ها و فرصت های تجاری شود و این منطقه را به قطب تولید جهان تبدیل نماید. گستره ارتباطات تجاریتان با نوآوران و افراد تأثیرگذار صنعت را وسیعتر كنید، شبكه كاریتان را گسترش دهید، نمایندگی های جدید استخدام كنید، منابع جدید یا جایگزین بیابید و فرصت های تازه تجاری كشف نمائید. در این رویداد حضور یابید و از روش ها و بهترین راهكارهای جدید آگاه گردید و در عین حال كه شبكه كاریتان را توسعه می دهید، پاسخ سؤالاتتان را نیز از متخصصان دریافت نمائید.

بانکوک , تایلند
01-04 آذر 1396

محصولات نمایشگاه فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک 2017:
نمایشگاه بزرگ فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک ٣٣٠٠ برند ماشین ابزار، فلزکاری، ابزارها و ابزارهای اندازه گیری، جوشکاری، فناوری سیم، فناوری لوله، ورقکاری، قالب، اتوماسیون پمپ و شیرآلات، جابجایی مواد و لوازم جانبی آنها را شامل می شود.

بازدیدکنندگان نمایشگاه فلز تایلند 2017:

بر حسب صنایع:
بیش از ١٠٠٠٠٠ صنعتگر از بخش های زیر از این رویداد بازدید خواهد نمود:
تولید قطعات هوافضا و خودرو
تهویه مطبوع و تبرید
معماری و طراحی
ساختمان و ساخت
تولید تجهیزات برقی و الکترونیک
مهندسی، تولید قراردادی و پروژه های کلید در دست
ماشین آلات غذایی و نوشیدنی
اسباب و اثاثیه
فناوری اطلاعات و مخابرات
تولید و فرآیندها
تست و بازرسی مواد
پزشکی، دندانپزشکی
تولید اجزاء و محصولات فلزی
قالب و ماتریس
نفت و گاز
قطعات و یاتاقان ها
نفت و پتروشیمی
دارو و پزشکی
تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی
کشتی سازی و مهندسی دریا
ابزارها
حمل و نقل، انبار و جابجایی

برحسب مشاغل:
مدیریت ارشد شرکت ها/ مدیران تولید/ مدیران کارخانه/ کارکنان جابجایی مواد/ مهندسان تولید و طراح/ مدیران خرید/ طراحان و مشاوران صنعت

برای غرفه داران نمایشگاه جوشکاری بانکوک:
نمایشگاه بزرگ فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک ٢٠١٦ با افزایش موقعیت ممتاز در ماشین ابزار و فلزکاری، فرصت های بیشتری در اختیار برندهای پیشرو این صنعت قرار می دهد. فضای بزرگتر به شما امکان ایجاد مجموعه ای عظیم تر با نمایش تمام قابلیت های محصولات می دهد و خریداران را با ارائه بهتر برندتان شگفت زده می نماید. خریداران جدید را ملاقات نمایید و خواسته های آنان را با راهکارهای خود برآورده کنید. همچنین این رویداد از طریق یک برنامه ملاقات و ایجاد ارتباطات تجاری، شرایط را جهت ایجاد و توسعه شبکه کاری شما، موثرتر می نماید. این نمایشگاه فرصتی استثنایی جهت چند برابر نمودن ارتباطات، ارائه برند و فناوری هایتان و جستجوی فرصت های شراکت برای شما خواهد بود.

این رویداد که توسط اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی به عنوان یک رویداد معتبر بین المللی ارزیابی شده است، موثرترین ابزار بازاریابی و فروش است که امکان ارتباط مستقیم با بیش از ٧٠٠٠٠ تن از پیشگامان و گروه های مهم تولیدی از بیش از ٥٠ کشور را فراهم می نماید. اینجا فرصتی برای افزایش فروش غرفه ها و رقابت بیشتر خواهد بود و تصویر ایشان در ذهن خریداران ممتاز، نقش خواهد بست. همچنین این رویداد از طریق یک برنامه تبلیغاتی گسترده در سراسر منطقه بازدیدکنندگان مورد نظر را اطلاع رسانی می کند. این برنامه ویژه تولیدکنندگان، واردکنندگان، تاجران و خرده فروشان است.

برای بازدیدکنندگان نمایشگاه METALEX تایلند:
نمایشگاه بزرگ فلزکاری و ماشین ابزار بانکوک ٢٠١٦ با واقع شدن در قلب منطقه آسه آن بعنوان جاذب سرمایه گذاری خارجی، روندهای آتی صنعت در زمینه فناوری، سیاست گذاری، سرمایه گذاری و تجارت را نشان می دهد. این نمایشگاه تبدیل به رویداد صنعتی نمادین شده است که در آن بیش از ١٠٠٠٠٠ صنعتگر شاهد رونمایی جدیدترین راهکارهای فلزکاری، ماشینکاری و فناوری از بیش از ٣٣٠٠ برند و بیش از ١٠ پاویون بین المللی خواهند بود. مکانی که در آن ایده ها متولد می شوند، روابط شکل می گیرند و تجارت انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.metalex.co.th مراجعه فرمایید.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند